Back to the top
zooming-background

Blog

Модні новинки, які завжди актуальні – це те, що потрібно, коли хочеш змінити імідж. Де взяти таку інформацію? Звичайно, можна прочитати безліч модних журналів, відео, форму і все таке інше, але це займає стільки часу, що змін може і перехотіти. Якщо потрібна інформація тут та зараз, тоді просто гуглимо відомих футболістів. Чому саме футболістів? Все просто! Основні представники найвідомішого виду спорту – це завжди світові зірки з відомим ім’ям та великою кількістю зустрічей, тусовок та інше. Перед усім світом потрібно виглядати завжди в тренде, чи не так? Тому, вмощуйтесь зручніше, бо ми готові представити п’ятірку найкращих зачісок, які сьогодні носять відомі та знамениті футболісти!

Continue reading
360

Волосся і борода – це те, за чим має доглядати кожен. Багато чоловіків часто не сприймають всерйоз деякі дії, які чомусь прийнято вважати звичкою метросексуалів. Насправді ж, це прості та навіть банальні правила, яких потрібно дотримуватись, щоб виглядати охайно та мати здорове волосся. На вас лежить подвійна відповідальність, якщо ви маєте не тільки “пишну шевелюру” але й довгу бороду. Основними правилами догляду за волоссям голови є:

Continue reading
177

Облисіння – це проблема 21 століття. Часто чоловіки битаються з ситуацією, що їх волосся зникає, меньше густоти, з”являються залисини. Ця проблема не єдина у своєму роді. Що роблять чоловіки? Перше – це змінюють зачіску. Так, це має місце для вирішення проблеми. Але пом”ятайте, що випадіння волосся може бути наслідком негативних або неправильних процесів в організмі, і завадити облисінню модна просто вирішивши конкретну проблему. Крім цього, випадіння волосся може бути визвано неправильним доглядом. Отже, розберемо всі три причини випадіння волосся – чому це відбувається та як запобігти.

Continue reading
328

Hair tattoo (з англ. “тату з волосся”) – це справжній витвір мистецтва. Чому? Якщо у вас виникло це питання, тоді ви бачили тільки найпростіші візерунки. Тату з волосся може бути не просто абстракцією, але повноцінним витвором мистецтва. Візерунки, полоски, портрети та навіть пейзажі, справжній майстер може все! Полотном для художника у данному випадку є потилиця та рідко скроні. 

Continue reading
364

Перукарня – це просто місце, куди ми йдемо зробити зачіску чи стрижку і кінець. Барбершоп – це сучасна платформа для чоловіків, де ми не тільки упорядковуємо волосся на голову, але й на бороді, а також відпочиваємо. Чому сьогодні існує така відмінність?

Continue reading
532

Лупа – це проблема не тільки візуального характеру. Це синдром, для якого характерним є висока ступінь відлущування лускатих часток шкіри. У своїй суті, це сальні скупчення на шкірі голови, яке призводить до накопичення на верхній частині єпідермісу сальників, які пізніше відлущуються як лупа. Буває достатньо просто змінити шампунь, але часом цього замало. Якщо прості методи не діють, починаємо бити на сполох! В залежності від тяжкості синдрому, лупа може лікуватись косметично та медикаментозно. 

Continue reading
640

Подразнення після бриття – це чи не найвідоміша проблема усіх чоловіків. Вростання, небажана щетина або її хаотичний ріст, зуд, почервоніння та лущення шкіри – основні симптоми подразнення. Все це призводить до небажання мати гладку шкіру на обличчі або навіть часто стає проблемою косметичного характеру. Але насправді, уникнути подразнення після гоління можливо і ми знаємо як це зробити!

Continue reading
800

Як правильно відрощувати бороду? Чи потрібні якісь додаткові дії та засоби? Як відбувається цей процес? Ці питання постають у вашій голові одразу за ідеєю відростити бороду. Для початку, просто позбудьтеся усього, що може вас спонукати поголитися. Так, так. Відрощування бороди – це довгий та досить важкий процес, особливо для тих, хто робить це вперше. 

Continue reading
159

Поняття зовнішності для чоловіка – це питання спірне. Одні вважають, що достатньо запастись машинкою та помити голову, а інші навпаки, приділяють цьому особливу увагу. Сьогодні є достатня кількість стрижок, які можна обрати на свій смак, тип голови та форму обличчя. Окрім цього, слід розуміти, що довжина волосся яке б хотілося носити чи пасує вона фактично також грає роль. Ми пропонуємо кілька основних, найбільш популярних стрижок для вибору. 

Continue reading
6.23 K

Стрижка – це не тільки банальне впорядкування волосся на голові, але й можливість приховати риси які не подобаються, або навпаки, відкрити те, чим пишаєшся. Не малого значення набуває у цей момент сама стрижка. Звичайно, професіонал може підстригти вас так, як хочете, але форми та лінії – це важливо. Отже, вибираємо стрижку за формою обличчя. Як це правильно зробити та які стрижки пасують до тієї чи іншої форми, розповімо прямо зараз.

Continue reading
1.01 K