Модні новинки, які завжди актуальні – це те, що потрібно, коли хочеш змінити імідж. Де взяти таку інформацію? Звичайно, можна прочитати безліч модних журналів, відео, форму і все таке інше, але це займає стільки часу, що змін може і перехотіти. Якщо потрібна інформація тут та зараз, тоді просто гуглимо відомих футболістів. Чому саме футболістів? Все просто! Основні представники найвідомішого виду спорту – це завжди світові зірки з відомим ім’ям та великою кількістю зустрічей, тусовок та інше. Перед усім світом потрібно виглядати завжди в тренде, чи не так? Тому, вмощуйтесь зручніше, бо ми готові представити п’ятірку найкращих зачісок, які сьогодні носять відомі та знамениті футболісти!

Кріштіану Роналду – Кроп (Crop)

Кріштіану Роналду віддає перевагу коротким зачіскам. Він часто стригся під короткий йожик чи напівбокс. Під час карантину 2019 року, його імідж чи не вперше кардинально змінився. Роналду відростив собі доволі довгу шевелюру на голові. повністю вибриті боки та кудряка шапка на голові, такого Кріштіану ви не бачити. Та це скоріше був експеримент, аніж повноцінна зміна іміджу. 

Сьогодні Кріштіану Роналду повернувся до короткої зачіски, яка полюбилась усім. Вона трішки змінилась під сучасний кроп. Чіткі лінії та коротке волосся зверху – це те, що личить, та яким привикли бачити Роналду його фанати. 

Поль Погба – класична коротка стрижка

Лаконічна та універсальна зачіска найвідомішого півзахисника “Манчестер Юнайтед” – це коротка стрижка з прямими лініями. Нічого зайвого в основні, а от як додаткові елементи Поль полюбляє. Часом візерунком вибриті боки, або просто волосся без кольору. Ідеальний варіант для тих, хто не любить “заморочуватись”.

Гарет Бейл – Топ Кнот

Топ кнот – це стрижка для довгого волосся, назва якої дослівно у перекладі “пучок зверху”. Якщо ви вільний у своїх побажаннях як Гарет Бейл та не маєте комплексів на рахунок довгого чоловічого волосся, тоді це те, що вам потрібно!

Суксуальна та стильна зачіска 2020-го – це точно топ кнот. Для зачіски потрібно трішки відростити волосся, до 15 см на верхівці та ззаду голови. Скроні збривають. 

Неймар – ірокез

Неймар – це неординарні зачіски! Були такі, що краще не згадувати але є достойні уваги – це недавній ірокез. На кучеряве волосся Неймара – це ідеальний та стильний варіант. Вистрижені боки та пишний верх, ідеально дивляться на такій формі голови. 

Пауло Дібала – сучасна класика

Сучасна, класична та універсальна, саме так можна охарактеризувати стрижку Пауло Дібала. Частину своєї кар’єри він віддавав перевагу стильному андеркату, але з часом футболіст залишив довгий чубчик та змінив різкий перехід волосся до верху, на більш поступовий. Чому ця стрижка универсальна?  Вона може бути різною. За бажанням, чубчик вкладають назад, або на бік. Крім цього, тут актуальний природній проділ, що робить лице та зачіску живою. Саме те, чому надає перевагу Пауло.