Перукарня – це просто місце, куди ми йдемо зробити зачіску чи стрижку і кінець. Барбершоп – це сучасна платформа для чоловіків, де ми не тільки упорядковуємо волосся на голову, але й на бороді, а також відпочиваємо. Чому сьогодні існує така відмінність?

Барбершоп – це минуле у сучасному. Дуже давно існували так звані чоловічі та жіночі перукарні. Чому вони розділяються? По-перше, різні стрижки, а відповідно і різні майстри. По-друге, атмосфера, дизайн та стиль були зовсім різні. Коли у жіночій перукарні на журнальному столику лежали журнали з новинками в моді та косметикою, чоловіки могли прочитати останні новини світу з газет, або новинки у суто чоловічій моді. Сьогодні, барбершоп – це філософія, малельний куточок для чоловіка, у якому він може не тільки змінити імідж, але й поспілкуватись, відпочити або дізнатися останні новини. Крім того, професійна направленість перукарів тут набагато вища, ніж у звичайній перукарні. 

Перукарі чи барбери?

Перукар – це така ж професійна та вагома професія, її значимість ми не применьшуємо ні у якому разі. Уся жіноча індустрія – це перукарі, і частина чоловічої. Це професіонали своєї справи, які кожного дня стрижуть, малюють, тонують, зачісують та ще багато іншого. Барбер – це суто чоловіча історія. Дві основні характеристики барбера – це робота більші в барбершопі та спеціалізація на зачісках тільки чоловічих. Якщо докладніше, у обов”язки барбера входить такий перелік послуг:

 • чоловіча стрижка та корекція;
 • коррекція;
 • стрижка бороды та коррекція;
 • укладка;
 • покраска;
 • маскування сивини на бороді на голові;
 • моделювання бороди;
 • дитячі стрижки та зачіски (тільки для хлопчиків).

Різниця між барбершопом та перукарнею

Отже, підбиваємо підсумки про різницю між барбершопом та перукарнею:

 1. Вузькопрофільність. Барбершоп – це тільки для чоловіків. Тут виконують тільки сучасні стрижки та форми бороди. 
 2. Дизайн. Брутальність оформлення простору, чоловічі кольори, теми та стиль – це місце, де кожен може відчути себе у своїй тарілці.
 3. Косметика та аксесуари. Барбери використовують професійну чоловічу косметику та аксесуари. Вона відповідає професійним стандартам. Крім цього, барбершоп постійно слідкує за тенденціями сучасного ринку, новинками у косметиці та технологіях.

Особлива атмосфера. Більшість барбершопів надають можливість клієнту відпочити, тому пропонують напої та закуски. Це створює дружню атмосферу, у якій легко розслабитись та поринути у зміни.