Чоловіча стрижка напівбокс набула популярності близько століття тому, і відтоді її не втрачає. Ця зачіска підкорила представників сильної статі своєю універсальністю та практичністю.

Дана стаття розповість вам про те, кому личитиме така, завжди модна, стрижка, як стригти напівбокс та де можна відповідно підстригтися у Івано-Франківську.

Яким чоловікам варто робити стрижку напівбокс?

Стильна багаторівнева стрижка напівбокс, що має здатність подовжувати овал обличчя та пом’якшувати його риси, буде доцільною для круглолицих мужчин та для хлопців з квадратним, грубуватим лицем і правильною формою голови. А ось довгобразим джентльменам варто бути обережними у виборі такої стрижки. Чудово виглядатиме напівбокс на повновидих, кремезних та мускулистих молодиках спортивної статури.

Ідеальною така стрижка буде для володарів густої шевелюри з прямим типом волосся. Можна, звісно, її робити й кучерявим хлопцям, якщо вони потраплять до рук професіонала дійсно високої кваліфікації, наприклад, перукаря, що працює в Barber Q.

А ось для кого даний імідж буде однозначно недоречним, то це для чоловіків з трикутною конфігурацією обличчя та худорлявих підлітків. Не рекомендовано відповідно стригтися і тим мужчинам, що мають рідке й тонке волосся чи шрами або інші дефекти шкіри на потиличній зоні голови.

Переваги стрижки напівбокс

Така крута зачіска зберігає актуальність багато десятиліть поспіль, завдяки низці наступних своїх достоїнств:

  • ефектності – вона додає сучасному чоловічому образу вишуканої й елегантної мужності;
  • акуратного вигляду – ошатний та охайний вигляд стрижка напівбокс зберігає декілька тижнів, навіть коли волосся відросте;
  • універсальності – зачіска підходить для представників сильної статі будь-якого віку: від дошкільнят до статечних дідусів, і личить переважній більшості чоловіків, не залежно від їхнього статусу (ця стрижка однаково вдало підкреслить імідж бізнесмена, спортсмена, працівника офісу чи будь-якої сервісної служби);
  • можливості моделювання – для такої зачіски є багато можливостей укладки, на яких блискуче знаються майстри перукарської справи Барбершоп.

Пересічному громадянину може здатися, що однією з переваг відповідної стрижки є і її проста та зрозуміла схема, втім, професійне виконання зачіски напівбокс не є елементарним: воно потребує досвіду й належної фахової підготовки.  

Технологія виконання стрижки напівбокс

Для того, щоб зробити цю зачіску, майстри використовують набір інструментів , що включає два види ножиць (прямі та для філірування), перукарську машинку з набором насадок і електробритву з тримером.

Спершу претенденту на напівбокс миють та висушують волосся, бо для цієї стрижки воно має бути чистим та сухим. Далі починають стригти від центральної зони потилиці в один та інший бік за допомогою машинки з короткою насадкою. Після цього переходять до ділянок скронь, вушних раковин та шиї – роблять на них окантовку.

Наступний етап стрижки – тушування. Його роблять на два-три сантиметри вище рівня контрольної лінії з метою згладжування переходу від області короткого волосся до зони довгого.

Далі довжина волосся переважної частини голови коригується – подовжені пасма вкорочують, піднімаючи їх пальцями.

Завершується процес стрижки філіруванням потиличної ділянки та оформленням чуба –його можна залишити або вкоротити, трохи чи вдвічі – кому як до вподоби.

Запитання – відповіді

⬤ Де у Франківську можна зробити якісну стрижку напівбокс?

Таку зачіску майстерно та фахово роблять висококваліфіковані перукарі салону Barber Q Барбершоп https://www.barberq.com.ua.

⬤ Яка історія виникнення стрижки напівбокс?

Знавці відповідають на це питання двояко: одні з них впевнені, що ця зачіска прийшла до нас від військових армії США, інші переконані, що даний імідж започаткований знаменитими спортсменами.

⬤ Чи потребує напівбокс особливого догляду?

Догляд за такою стрижкою простий і мінімальний він полягає виключно в турботі про чистоту волосся, тому ця зачіска надзвичайно практична.

⬤ Як можна урізноманітнити цю сучасну стрижку?

Зробити укладку на ваш смак вам допоможуть спеціальні гелі або віск. Надайте волоссю бажаного ефекту, а далі обережно висушіть його за допомогою фену.