В попередніх публікаціях ми не раз наголошували на тому, що стрижка ножицями може бути виконана добре виключно руками професіоналів. Сьогодні ми пропонуємо розглянути сучасні стрижки, які виконуються тільки цим перукарським інструментом. Все: від способів підбору стрижки до особливостей їх виконання – від професіоналів Івано-Франківська.

Як визначити власний типаж, щоб підібрати стрижку ножицями

Кожен хлопець чи чоловік підбирає тип зачіски, опираючись на власне світовідчуття і спосіб життя. Проте, для того щоб в повній мірі стрижка могла підкреслити і гармоніювати з особистістю сильної частини людства, необхідно підбирати варіанти, виходячи з типажу. Розрізняють декілька типів форм обличчя:

 • овальне;
 • трикутне;
 • квадратне;
 • кругле.

Для овального обличчя найкращими варіантами стрижок ножицями є “канадка”, “стрижка з чубчиком”, “напівбокс”.

Чоловіки, котрі наділені трикутною формою обличчя, можуть підбирати зачіски, опираючись на тип трикутника. Якщо вузьке підборіддя і широкий лоб, то варто обирати зачіски з об’ємним верхом і короткими боками (наприклад, “канадка”).

У випадку, коли підборіддя широке, а лоб вузький, варто надати перевагу стрижкам з видовженими з боків пасмами, боковим зачісуванням. Ті зачіски, котрі “витягують” обличчя візуально, зовсім не підійдуть під такий чоловічий типаж.

Власники круглого обличчя можуть дозволити собі стригтися зі створенням кутів, подовжень. Варто в такому випадку відмовитися від короткого волосся в зоні боків та потилиці.

Ну, і, нарешті, квадрат. В такому випадку чоловіча стрижка ножицями може бути досить різноманітна. Під даний типаж підходять класичні зачіски і ретро. Для прикладу можна дозволити собі стрижку з зачесаним назад волоссям.

Актуальні тренди коротких чоловічих стрижок ножицями

Отже, модною та популярною в цьому та наступному році буде чоловіча стрижка “текстурний кроп”, яка прийшла на зміну “боксу” і “напівбоксу”. Вона підійде як дорослим чоловікам, так і молодим хлопцям. Дослівно назва зачіски перекладається українською як “обрізати”.

Не дивлячись на те, що кроп – короткий тип стрижки, він не схожий на інші своїм текстурованим виглядом. Відмінними рисами кропу є:

 • густа тім’яна частина;
 • текстурний чубчик.

Для розуміння, в барбершопі ІФ “Barber Q” роблять зачіску наступним чином: майстер вкладає пасма рівно, проте одночасно з тим робить їх рваними.

“Прінстон” – стильний тип стрижки ножицями Назва цього типу стрижки пішла від студентів Прінстонського університету, котрі надавали перевагу саме такій зачісці. Її особливість полягає в тому, що зверху пасма мають довжину близько 2,5 – 5 см, а позаду та на скронях поступово зменшується.

“Канадка” – сучасна зачіска, котра буде модною і актуальною в наступному році. Головними відмінностями таких зачісок є:

 • короткі пасма в скроневій та потиличній ділянках;
 • наявність чубчика.

Майстри барбершопу “Barber Q” називають таку чоловічу стрижку ножицями універсальною, оскільки вона підходить чоловікам будь-якого віку.

Закриває топ популярних коротких чоловічих стрижок зачіска на бік. Вона є прекрасним вибором для більшості чоловіків, котрі приділяють достатньо уваги своєму зовнішньому вигляду. Така стрижка доволі зручна, практична і не вимагає спеціального догляду. Незалежно від професії чи соціального стану ця зачіска стане стильною деталлю в образі кожного чоловіка.

Круті стрижки для волосся середньої та великої довжини

До трендових варіантів чоловічих стрижок волосся середньої та великої довжини відносяться:

 • “каре”;
 • “каскад”.

“Каре” традиційне ідеально підійде для власників круглого типу обличчя. Візуально така зачіска спроможна витягнути лице. Також “каре” пом’якшує брутальні риси чоловічого обличчя, звужує широкі скули і приховає вуха.

Видів “каре” дуже багато. Розрізняють наступні різновиди:

 1. Подвійне, за якого досягається максимальний об’єм волосся.
  Особливість – 2 шари стрижки (верхній та нижній), що в результаті виглядає доволі стильно та молодіжно.
 2. Градуйоване “каре”.
  Сутність його полягає у стрижці волосся шарами. Результат – нижній рівень довший за верхній. Така зачіска виглядає круто, сексуально, оригінально.
 3. “Каре” з пробором посередині.
  Така чоловіча стрижка ножицями підійде любителям ділового стилю. Актуально її використовувати власникам пишного та об’ємного волосся з не дуже витягнутим обличчям.
 4. “Каре” для довгого волосся.
  Цей варіант стрижки підійде власникам хвилястого та кучерявого волосся. Особливість зачіски – універсальність, яка пояснюється можливістю носити її з розпущеним та зібраним позаду волоссям.

Стрижка “каскад” була і залишається популярною для чоловіків з довгим волоссям. Різна довжина волосся створює гармонійний та сучасний образ. Зручно також і те, що пасма при необхідності можна зібрати в пучок..

Отже, наявність довгого та короткого волосся дозволяє підібрати бажану стрижку із представленого різноманіття. Важливо правильно підібрати її, щоб не зіпсувати створений чоловіком імідж. Якщо ви не знаєте, куди звернутися за порадою, тоді чекаємо вас в Франківську в барбершопі “Barber Q”.

Відповіді на популярні запитання

✔️ Які зачіски потребують стригтися ножицями?

В переважній більшості ножицями створюються ретро зачіски, зачіски для довгого волосся і середньої довжини. Це обумовлено тим, що при їх створенні не потрібно вдаватися до ультракороткої довжини волосся, відповідно, можна обійтися без машинки. Також за допомогою ножиць виконуються стрижка вогнем.

✔️ Чому краще стригтися в бабрешопі?

Барбершоп – це щось на кшталт жіночого салону краси, тільки для чоловіків. Тут працюють справжні майстри, котрі пройшли спеціальний відбір при працевлаштуванні. Відмінною рисою барбершопів в порівнянні зі звичайними перукарнями є висока кваліфікаційна підготовка персоналу. Візьмемо до прикладу барбершоп в ІФ “Barber Q” Саме тут можна розраховувати на врахування індивідуальних особливостей та побажань в поєднанні з компетентністю майстрів.

✔️ Які ціни на стрижку ножицями?

Зазвичай стрижка ножицями в барбершопі залежить від обраного типу зачіски. Також формування ціни залежить від класової майстерності барбершопу. Ціни, в середньому, по Франківську варіюються в межах 200 – 400 грн. В “Barber Q” стрижка ножицями обійдеться від 200 до 350 грн. у вартість включено підбір персональних косметичних засобів та стиль укладання.