Сучасні хлопчики з увагою ставляться до свого зовнішнього вигляду. Дитячі стрижки у виконанні професійного барбера допомагають привчити дитину до краси і доглянутості з малих років. З досвіду, дитяча модельна стрижка – це прояв індивідуальності хлопчаки, його ставлення до себе і навколишнього світу. І саме тому вибору зачіски варто приділити пильну увагу.

Де підстригти хлопчика в Івано-Франківську?

Вирішуючи це питання, в першу чергу варто орієнтуватися на спеціалізовані заклади, де працюють тільки перевірені фахівці. Дитячі стрижки для хлопчиків у виконанні майстрів барбершопа Barber Q заслуговують позитивних відгуків від маленьких клієнтів та їх батьків. Робота барбера, експерта, амбасадора допомагає створити стильну і неординарну зачіску на голові у маленького модника.

Зачіски для хлопчиків 2019-2020 років відрізняються своєю різноманітністю. Так, в своєрідному топі можна зустріти незвичайні стрижки, але в моді залишаються і звичні “моделі”. Тому, вибираючи сучасну коротку дитячу стрижку, важливо звернути увагу на кілька моментів:

  • переваги дитини – якщо до вподоби дитяча стрижка шапочка, то не варто наполягати на екстраординарній зачісці;
  • форму обличчя хлопчаки – як варіант, дитяча стрижка оселедець підійде не всім;
  • структуру волосся – дитяча стрижка бокс не особливо добре виглядає на тонкому волоссі;
  • варіант виконання – малюки можуть злякатися жужданія машинки, тому для стрижки тут необхідно використовувати ножиці.

Сучасний хлопчик: самовираження через зачіску

Зрозуміти і прийняти пріоритети своєї дитини (зокрема, якщо мова йде про стрижку) – задача уважних батьків. Наймодніші стрижки для хлопчиків допомагають краще визначитися з тенденціями прогресивного суспільства. Дитяча стрижка полубокс, виконана у незвичній техніці з деякими доповненням, допомагає в створенні стильного образу, який так потрібен маленькому хлопчиську.

Спроба самостійно повторити роботу професійних перукарів, як правило, не приводить до бажаного результату. Саме тому для створення крутої зачіски варто відвідати барбершоп “Barber Q” у Франківську. Серед послуг досвідчених барберов і експертів – не тільки дитяча стрижка машинкою. Своєю популярністю користується послуга “Батько і син”. Роботу виконує один майстер, використовуючи як ножиці, так і тріммер. Стрижка двох людей пропонується з відчутною знижкою.

Серед додаткових послуг можна виділити масаж, що виконується професійними масажистами в спеціально обладнаному кабінеті, і чоловічий манікюр. З цінами на послуги барбершопа Barber Q в ІФ можна познайомитися на офіційному сайті www.barberq.com.ua.

Як постригти хлопчика: поради досвідчених майстрів

Правильна відповідь на це непросте питання ховається в перевагах дитини. А досвід і професіоналізм майстрів тільки допомагають у реалізації задумки. Але не варто забувати про те, що будь-яка стрижка вимагає догляду. І модна дитячий стрижка для хлопчика блискавка тут не буде винятком.

Якщо було прийнято рішення підстригти дитину настільки незвичайним чином, то варто предметно проконсультуватися з барбером або амбасадором щодо правил догляду. Причому рішення цього питання є сенс довірити дитині, з ранніх років привчаючи його до відповідальності і акуратності.

Майстри барбершопа “Barber Q” проконсультують маленьких клієнтів і їх батьків з питань правильного вибору стрижки і ретельного за нею догляду. Досвідчені фахівці порадять найбільш підходящі косметичні засоби для волосся, орієнтуючись на тип і структуру волосся хлопчика.

Відповіді на найпопулярніші питання

✔️ Де у Франківську підстригтися хлопчику?

Вулиця Низова, 3 – ось адреса професійного барбершопа “Barber Q”. Зацікавленим клієнтам пропонується широкий перелік послуг, серед яких дитячі стрижки у виконанні професійних експертів і барберів займають особливе місце.

✔️ Як підібрати зачіску хлопчику?

Знайомство з модними тенденціями, варіантами виконання, впровадженням незвичних технік і, найважливіше, перевагами дитини допоможуть підібрати ідеальну за всіма параметрами стрижку. А майстри “Barber Q” успішно реалізують задум на практиці.

✔️ Які ціни на стрижки дітей?

З цінами ви можете охнайомитися на сторінці цін.