Hair tattoo (з англ. “тату з волосся”) – це справжній витвір мистецтва. Чому? Якщо у вас виникло це питання, тоді ви бачили тільки найпростіші візерунки. Тату з волосся може бути не просто абстракцією, але повноцінним витвором мистецтва. Візерунки, полоски, портрети та навіть пейзажі, справжній майстер може все! Полотном для художника у данному випадку є потилиця та рідко скроні. 

Техніка виконання

Hair tattoo – може бути виконаним на всій голові, або тільки потиличній частині. Для виконання нормального малюнку, майстру потрібне полотно з волосся більше 6 мм завдовжки. Чіткі лінії зачіски можуть зберігатися до декількох тижнів. Це буде залежати від персональних особливостей росту волосся. Жінки також можуть робити собі таку зачіску, а у подальшому її просто рекомендується коректувати. Для чоловіків краще відрощувати та робити знову або заходити до барбера козні 10-14 діб. 

Перед початком роботи майстер та клієнт підбирають малюнок та місце його розташування на голові. Далі місце нанесення малюнку підстригається до потрібної довжини, а після, спеціальни млезом наноситься малюнок.

Такі тату найбільше популярні серед чоловіків, та як не дивно хлопців зовсім малого віку. Батьки часто дозволяють дітям незначну чітку лінію від вуха до потилиці. 

Переваги та недоліки Hair Tattoo

Єдиний мінус Hair tattoo – це короткостроковість. Волосся росте доволі швидко, тому малюнок відповідно швидко заростає. Його потрібно поновлювати або робити новий. Натомість, є достатньо плюсів:

  • Легкий у догляді. Часто чоловіків та хлопців лякають, що така зачіска це постійне укладання волосся або додаткові косметичні маніпуляції з малюнком – ні. Достатньо помити голову, а на рахунок підтримки малюнка, просто кожні 10-14 діб ідемо до барбера та поновлюємо.  
  • Стиль. Така стрижка точно буде привертати увагу оточуючих, тому якщо є бажання розказати всім про себе Hair tattoo –  ідеальний варіант. 
  • Маскує недоліки. Малюнок може закрити невдалу укладку чи шрам на шкірі голови.
  • Швидко змінюється. Якщо потрібно просто позбавитись малюнка, відрощуємо волосся, змінити та ж ситуація. Як вже вказували раніше, воно достатньо швидко росте. 

Популярні малюнки

Найбільш популярні – це геометричні фігури та прості полоски, лінії від скроні до потилиці. Менш популярні спіральні лінії та візерунки. Але у своїй більшості, Hair tattoo може виглядати будь-якої форми:

  • логотипи;
  • візерунки;
  • цвіти та абстракції;
  • букви, цифри, ієрогліфи;
  • силуети єгипту;
  • змії, ящірки, тощо.

Цей перелік, скоріше найпопулярніші принти та малюнки, які замовляють у барбершопі, але тут фантазії немає меж. Якщо ви маєте ідею та барбера, який готовий її втілити в життя – дійте!