Сучасні перукарі пропонують різноманітні зачіски для хлопців з коротким волоссям, стильні та елегантні, від класичних варіантів до креативних, що вдало підкреслюють індивідуальність чоловіка.

Про короткі стрижки, які обирає нині молодь та мужчини старшого віку, та які ви можете зробити в ІФ салоні Barber Q Барбершоп, вам розповість ця стаття.

Короткі чоловічі стрижки: переваги й недоліки

Стрижка чоловіча коротка, що являє собою зачіску з довжиною волосся, яка не перевищує 8 см, завжди буде популярною й модною, бо вона має декілька плюсів:

  • догляд за такою зачіскою мінімальний – він обмежується миттям волосся й систематичними візитами до перукаря для поновлення форми;
  • голова з відповідною стрижкою має завжди охайний, акуратний вигляд;
  • умілий фахівець перукарського мистецтва вдало підбере модель ультракороткої зачіски для мужчини будь-якого віку, стилю й типу волосся;
  • майстри перукарської справи в наш час пропонують короткі зачіски для представників сильної статі в широкому модельному ряді, в якому неодмінно знайдеться той зразок, що личитиме саме вам.

Мінусами даного типу стрижок є їх наступні особливості:

  • кожна зачіска передбачає врахування форми обличчя й статури – наприклад, напівбокс не буде доречним для хлопців тендітних та для тих, в кого трикутне лице;
  • короткі стрижки для хлопців будуть недоречним варіантом, якщо на голові є родимки чи бородавки;
  • вони не рекомендуються тим джентльменам, що мають шрами й рубці на голові.  

Елегантні чоловічі стрижки на коротке волосся: базові моделі

В число так званих основних, або базових моделей входять короткі чоловічі зачіски  трьох видів – «бокс», «напівбокс» та «їжачок». 

Коротка чоловіча стрижка «їжачок», що допускає невеличкий чубчик та «майданчик» на ділянці тім’я, буде доречною для володарів густого волосся й особливо гарно виглядатиме на представниках сильної половини, що мають обличчя овальної форми.

Стрижка «бокс» передбачає зстригання волосся до довжини близько 3-4 см без чуба або з мінімально коротким чубом. При цьому найменша довжина волосся наявна в зонах скронь та потилиці, а найдовша – на тім’яній ділянці. Така зачіска найкраще виглядає на чоловіках зі світлим та русявим волоссям.

«Напівбокс» від попередньої стрижки відрізняє більша довжина волосся на маківці та чітко окреслений контур потиличної лінії з поступовим переходом. Цей варіант стане оптимальним вибором для хлопців з будь-яким типом та кольором волосся, за виключенням дуже рідкої шевелюри. Кучерявим джентльменам також згаданий варіант личитиме, але у випадку, якщо стрижку зробить кваліфікований і досвідчений салонний перукар.

Ексклюзивні зразки молодіжних коротких зачісок 

Наряду з класичними стрижками, прогресивні перукарі-професіонали пропонують оригінальні короткі стрижки для хлопчиків та чоловіків молодого віку.

Дизайнерські рішення в даному плані можуть бути найрізноманітнішими. Нині багатьом представникам молодого покоління подобаються асиметричні зачіски на коротке волосся каре – з поголеною однією скронею й потилицею, вистриженими візерунками у вигляді паралельних або ламаних ліній та геометричних фігур.

На часі – різкі переходи від мінімальної довжини на скронях до довгих пасм на маківці або підбриті за допомогою тримера скроні й потилична ділянка.

Прибічники етнічної моди інколи замовляють стрижки наших пращурів у вигляді «горщика» з прорідженим чубом – свого часу такий тип зачісок, наряду з традиційним «оселедцем» (пасмом на поголеній голові) був гордістю і свідчив про належність їх володарів до славетного козацького роду.

А найбільш креативні юнаки віддають перевагу коротким стрижкам типу «ірокез»  – і така стрижка з гребнем по центру голови, що свого часу вважалася зухвалим викликом суспільству, в наш час знаходить своїх шанувальників.

Запитання – відповіді

⬤ Де в Івано-Франківську якісно роблять хлопцям стильні короткі стрижки?

Закладом, що зарекомендував себе з найкращого боку, є салон перукарського мистецтва Barber Q Барбершоп https://www.barberq.com.ua.

⬤ Від чого залежить вдалий підбір чоловічої стрижки на коротке волосся?

Передусім, від кваліфікації й професійних умінь майстра, але ще від форми вашого обличчя, густоти волосся та його кольору.

⬤ Який інструментарій використовується для виконання таких зачісок?

До відповідного комплекту обов’язково входять ножиці, машинка з різними насадками та прилад для гоління з тримером.