Модні стрижки для чоловіків допомагають сильним представникам суспільства завжди мати доглянутий і привабливий зовнішній вигляд. Сучасні чоловічі зачіски, якщо правильно підійти до питання вибору, будуть доречно виглядати як в діловій обстановці, так і на романтичному побаченні або на дружній зустрічі. Звичайно, довіряти створення образу варто професійним майстрам. У барбершопі “Barber Q” в Івано-Франківську працюють тільки досвідчені барбери і експерти з багаторічним досвідом, яким не страшно довіритися.

Модні чоловічі стрижки: як правильно вибрати

Як радять досвідчені майстри “Barber Q”, круті стрижки вимагають не тільки професійного виконання, а й уважного догляду. І тут неправильним рішенням буде орієнтуватися виключно на модні тенденції. Звичайно, нехтувати порадами стилістів і експертів б’юті-індустрії не варто (особливо, якщо на публічних заходах раз по раз з’являються знамениті чоловіки, чий образ викликає тільки позитивну оцінку). 

Але все ж-таки, сучасні чоловічі стрижки повинні, в першу чергу, підходити самому представнику сильної половини суспільства.

Отже, при виборі чоловічої стрижки варто звернути увагу на:

  1. Форму обличчя
    Овальна, трикутна, кругла тощо. Модні стрижки чоловічі підійдуть далеко не для кожного типу обличчя. В такому випадку є сенс зупинитися на традиційних варіантах, а не сліпо слідувати тенденціям моди.
  2. Структуру волосся
    На трохи хвилястому волоссі стильні чоловічі стрижки виглядають незвично і цікаво. Додатковий об’єм грає свою роль. Якщо у чоловіка тонке волосся, то, щоб не мати недоглянутого виду, не варто зачісувати волосся назад. І це тільки одна порада із загальної безлічі.
  3. Спосіб життя
    Стильні чоловічі зачіски, для підтримки свого первісного вигляду, вимагають уваги і часу. Якщо чоловік живе в швидкому ритмі, то досвідчені експерти з Франківська, що працюють в барбершопі “Barber Q”, рекомендують вибирати короткі стрижки. Моделювання та коригування не займають багато часу, а догляд не викличе жодних проблем.

Звичайно, це далеко не всі рекомендації по вибору стрижки, але все ж з їх допомогою можна визначитися, а до остаточного рішення прийти після бесіди з барбером.

Стильні зачіски для хлопців: підкреслити свою індивідуальність

Круті зачіски для хлопців допомагають прищепити маленькому представнику товариства почуття стилю. Більш того, вибір зачіски захоплює дитину. Хлопці і підлітки не бояться експериментувати, тому стрижки для хлопців з малюнками відрізняються своїм неординарним виглядом, який вже точно привертає увагу оточуючих. 

Майстри барбершопа “Barber Q” в ІФ з розумінням ставляться до бажання хлопчаків у створенні крутого і стильного образу. Вони не тільки порадять стрижку, орієнтуючись на переваги і структуру волосся дитини. Досвідчені експерти майстерно втілять задум у життя. Круті стрижки для хлопців виконуються ножицями або машинкою. Тут все залежить від виду і складності зачіски.

Сучасні зачіски для хлопців: правила догляду

Незалежно від обраної стрижки, догляд за нею вимагає своєї уваги. Сучасні косметичні засоби допомагають видалити з волосся бруд і пил, надавши їм здоровий і доглянутий вигляд. Якщо мова йде про неслухняне волосся, то використання косметичних пінок та гелів буде необхідним рішенням. Більшість косметичних засобів по догляду за волоссям мають безпечну і щадну формулу, де немає шкідливих компонентів.

Майстри барбершопа “Barber Q” порекомендують відповідну чоловічу косметику, орієнтуючись на тип і структуру волосся клієнта. Звичайно, і сама зачіска тут грає роль.

Відповіді на запитання

✔️ Які були модні стрижки в 2019 році?

Можливість перетворитися, повністю змінивши свій стиль, – ось характерна риса чоловічих стрижок 2019 року. У моді – молодіжний тренд, яскраві рішення, що допомагають підкреслити мужність і атлетичну статуру чоловіка. “Теніс”, бокс”, “мілітарі” – ось основні типи стрижок, популярних в 2019 році.

✔️ Які були модні стрижки в 2018 році?

Основна тенденція стрижок 2018 року – ультракоротка довжина. Універсальність: стрижка може стати частиною молодіжного образу і підійде більш зрілим чоловікам. Виходить створити мужній і лаконічний образ. У поєднанні з бородою ультракоротка стрижка допомагає досягти деякого присмаку бунтарства.

✔️ Які були модні стрижки в 2017 році?

У 2017 році в моді деяка недбалість в образі. Але при виконанні стрижок в такому стилі майстру доводиться дуже важко: недбалість не повинна перейти в “не зрозумій-що”. Авангардні варіанти в стилі середньовіччя, агресивні стрижки, улюблені панками в 90-х роках, класичні стрижки з сучасними елементами – ось такі неоднозначні стрижки були в моді в 2017-му.

✔️ Які були модні стрижки в 2016 році?

“Їжак”, “бокс”, “півбокс” зі стильними доповненнями користувалися популярністю в 2016 році. Чим коротше волосся – тим простіше за ними догляд. Цим правилом керувалися стилісти, створюючи модні образи. Мінімум можливих укладок, але при цьому, як на саму зачіску, так і на догляд за нею не треба витрачати багато часу.

✔️ Які були модні стрижки в 2015 році?

У 2015 році популярністю користувалися класичні чоловічі стрижки з незвичними доповненнями: ассиметрічні пасма, рвані кінчики, обсяг в тім’яній області, виголені скроні тощо. Стиль “ретро” в сучасному виконанні виглядає круто і неординарно.