Облисіння – це проблема 21 століття. Часто чоловіки битаються з ситуацією, що їх волосся зникає, меньше густоти, з”являються залисини. Ця проблема не єдина у своєму роді. Що роблять чоловіки? Перше – це змінюють зачіску. Так, це має місце для вирішення проблеми. Але пом”ятайте, що випадіння волосся може бути наслідком негативних або неправильних процесів в організмі, і завадити облисінню модна просто вирішивши конкретну проблему. Крім цього, випадіння волосся може бути визвано неправильним доглядом. Отже, розберемо всі три причини випадіння волосся – чому це відбувається та як запобігти.

Неправильний догляд

Дуже часто облисіння стає наслідком того, що чоловіки забувають про прості речі або бояться використовувати додаткови засоби, яки покращують стан волосся. Про що ніколи не варто забувати?

  1. Розчісуй голову! Ця звичка притаманна більшості жінок. Чоловіки ж, не можуть збагнути, навіщо стільки разів на день розчісувати волосся? Окей, якщо в тебе густі та довгі коси, але короткі? Навпаки, – це потрібно робити. Механічно, розчісування – це массаж шкіри голови, який викликає інтенсивний притік крові, що тягне за собою більш ріст волосся та його живлення. Розчісуватись потрібно хоча б 2 рази на день. 
  2. Дай голові дихати! Свіже повітря – це те, що потрібно організму у цілому, а також волоссю. Якщо є звичка носити постійно на голові шапку від перших холодів, або кепку – позбавляємось від цього. Якщо дозволяє погода, на голові не має бути нічого, волосся тех хоче дихати. Якщо без кепки літом чи шапки взимку нікуди, обирай все по розміру. Головний убір не має здавлювати, тиснути чи створювати дискомфорт. 
  3. Мий голову регулярно! Регулярне миття голови – це успіх, але його треба підкріпити щей правильно підібраним шампунем. Не потрібно робити це занадто часто, просто не давай волоссю запалюватись. Слідкуй, щоб воно не було ламким. 

Дотримуйтесь тих простих правил і зменшення ризику облисіння гарантовано!

Зміна зачіски

Дотримання правил догляду і все таке може допомогти, але якщо причина у спадковості, наприклад, тут ви безсилі. Якщо запобігти початку облисіння не вдалося і симптоми вже видно, тоді варто подумати про те як замаскувати все це. На щастя, барбери можуть це зробити! Отже 4 найбільш популярних стрижок, які зможуть замаскувати залисини:

  1.  Короткий “їжак”. Ця стрижка спасіння для тих, в которого залисини з”явились у передній частині голови з обох боків скронь. Коротка стрижка “їжак” універсальна для всіх вікових категорій та не потребує додаткового вкладання чи догляду, але натомість, добре маскує залисини завдяки формі. 
  2. Помпадур. Теж варіант для тих, у кого є залисини. Чубчик залишається, а боки вибриваються практично під ноль. Таким чином, констрасту між залисинами та вибритим чубчиком немає.
  3. Цезар”. Ідеально маскує залисини, якщо у вас видовжена форма обличчя та високе чоло. Зачіска не примхлива. Трішки більше волосся на верху голови та вибриті боки також прекрасно дивляться з бородою.

Налисо. Цей тип зачіски найбільш простий для тих, хто почав лисіти. Крім того, актуальний тому, у кого ця проблема у роспалі. Але є нюанс. Така стрижка підійде тим, у кого правильна форма черепа, а на шкірі голови немає плям.