Трендом весни та літа цього року стала чоловіча модельна стрижка «канадка». Стильна та ефектна, ця зачіска, що на якийсь час була забута, сьогодні знову повертається в моду.  

За останніми даними, саме таку вишукану стрижку дедалі частіше замовляють вимогливі клієнти кращих перукарень Франківська, зокрема відвідувачі салону Barber Q Барбершоп.

Чоловіча стрижка «канадка»: історична довідка 

Вподобана нинішніми модниками зачіска «канадка» – стрижка, що має свою історію. Свою назву вона отримала не випадково. Саме таким чином були пострижені спортсмени канадської команди хокеїстів, що приїздили в 70-х роках на чемпіонат до СРСР. 

Відома й інша версія щодо походження відповідної назви – дехто вважає, що початковим варіантом найменування даної моделі було слово «канатка», бо процес виконання цієї зачіски передбачає кантування країв волосся.

Стрижка «канадка», спортивна й елегантна водночас, стала в різних куточках земної кулі не менш популярною, ніж її володарі – представники вищої хокейної ліги, уславлені численними перемогами.

Чому нинішнє покоління знов обирає «канадку», в чому її пріоритетні особливості? 

Секрет повернення популярності відповідної зачіски – в ряді її характерних якостей:

  • в універсальності – ця зачіска личить будь-якому представнику сильної статі: від юних хлопчиків до зрілих мужчин та статечних джентльменів поважного віку, і прийнятна для різних стилів: від невимушеного спортивного до аристократичного, офіційно-ділового;
  •  в комфортності – вона є досить короткою, тому зручною для теплого сезону, бо шкіра голови під товстим шаром волосся з цією стрижкою не пітніє;
  • в естетичності – акуратна стрижка «канадка» дозволяє джентльменам виглядати мужньо й привабливо (недаремно її останнім часом обирають не тільки видатні спортсмени, але й відомі співаки й навіть зірки Голівуду);
  • в різноманітності варіацій – таку зачіску можна коригувати відповідно до типу обличчя (наприклад, довгобразим чоловікам варто стригтися, не залишаючи довгих пасм на лобі, а молодикам з овальним обличчям вони якраз личитимуть).

Зараз молодь надає перевагу відповідній стрижці з новітніми дизайнерськими елементами у вигляді мелірування  або колорування, коли окремі пасма або ділянки волосся освітлюють чи фарбують в яскраві ексцентричні кольори. Вважається, що стрижка «канадка» чоловіча з відповідним оформленням надзвичайно крута й стильна

Послідовність виконання зачіски

Стрижка «канадка», технологія виконання якої для досвідченого професіонала є досить простою, має нескладний алгоритм.

Почитають робити цю зачіску з зони правої скроні. Волосся стрижеться машинкою в напрямку центру скроневої виїмки, починаючи від контуру краю росту волосяного покриву голови. 

Далі аналогічна маніпуляція виконується на ділянці лівої скроні.  

Після цього майстер переходить на область потилиці і продовжує далі машинкою стригти в напрямку від краю росту волосся до рівня нижньої зони вушних раковин.

Наступний етап – тушування волосся на щойно обстрижених ділянках. 

Завершується зачіска стрижкою волосся на маківці на над чолом – для неї використовують ножиці. Вважається, що середня довжина волосся над лобом має становити близько 4 см, а по центру тім’я – 2-3 см. За бажанням клієнта майстер може доповнити стрижку окантовкою на скронях та шиї тримером.

Запитання – відповіді

⬤ Де в Івано-Франківську можна підстригтися під «канадку»?

Цю стрижку відмінно виконують фахівці з перукарського мистецтва салону Barber Q Барбершоп https://www.barberq.com.ua.

⬤ Які типи укладки можна використовувати для зачіски «канадка»?

Існує декілька відповідних варіантів. Наприклад, волосся зачісують разом із чубом нагору, фіксуючи дану форму гелем або лаком. Можна також зачесати стрижку набік – це біль класичний спосіб.

⬤ Чи варто обирати цю стрижку, якщо волосся в’ється?

Потрапивши до рук кваліфікованого майстра, ви можете бути впевнені, що він впорається з вашими кучерями, і ви виглядатимете бездоганно. В противному випадку гарантію дати не можна.