Стрижки з малюнком, з огляду на сучасні модні тенденції, користуються все більшим попитом. Звичайно, в основному, мова йде про хлопчиків і підлітків, які намагаються таким неординарним і ефективним чином заявити світові про себе і свої інтереси. Малюнки на чоловічих стрижках, виконані професійними барберами і експертами, допомагають навіть звичну зачіску перетворити в виняткову.

Модна стрижка з малюнком: знайти майстра в Івано-Франківську

У барбершопі “Barber Q” в ІФ працюють тільки професійні майстри і експерти. Досвіду і майстерності цілком вистачає, щоб не тільки виконати стильну та круту стрижку чоловікові або хлопчикові, але й нанести спеціально розроблений малюнок. Як варіант, при бажанні підстригти дитину незвичайним чином варто заздалегідь узгодити всі нюанси з барбером. Весь секрет у тому, що виконання малюнка можливо далеко не на кожному виді стрижки. Саме тому, обговоренню підлягає не тільки сам малюнок, а й тип стрижки. Правило справедливо і для дорослої людини.

Техніка виконання візерункової стрижки:

  • детальне обговорення малюнка та основної стрижки;
  • виконання базової стрижки: важливо прибрати волосся на максимальну довжину;
  • нанесення малюнка: для цього використовується спеціальний маркер;
  • візерунок виголюється за допомогою машинки;
  • за допомогою тріммера коригуються лінії, домагаючись максимальної чіткості.

Якщо малюнок вистригає на короткому волоссі, досвідчений майстер цілком може обійтися тільки машинкою і триммером. Ножиці використовуються, якщо мова йде про зачіску для довгого волосся. Для виразності малюнка, максимальна довжина волосся повинна бути не більше 6 мм. Для блондинів ця цифра збільшена до 10 мм. 

Сучасна стрижка: як вибрати малюнок

Думка про те, що цікаві стрижки з малюнком користуються попитом тільки у представників молодого покоління, не в повній мірі відповідає дійсності. Так, молодіжна аудиторія любить креатив, але бажання підкреслити свою індивідуальність виникає і у серйозних чоловіків.

Ось тільки тут при виборі малюнка дуже важливо дотримуватися міри, щоб не шокувати оточуючих. Як варіант, стрижки з геометричним малюнком дають можливість створити незвичайний образ. Успіх досягається при детальній розробці малюнка. 

Майстри барбершопа “Barber Q” у Франківську радять виконувати малюнок на потилиці. Якщо говорити про виконання візерунка на скроневій ділянці, то, як правило, використовується тільки одна сторона. Нанесення малюнка з обох сторін вимагає чіткої симетричності.

Професіонали “Barber Q” персонально розробляють малюнок для стрижки. Тут враховуються не тільки особисті переваги клієнта, а й тип і структура волосся. Звичайно, не варто забувати і про модні тенденції. Креативні ідеї, вдало втілені в життя майстрами барбершопа в Івано-Франківська, допомагають у створенні унікального і виняткового образу, який так цінується сучасними чоловіками. 

Стрижки з малюнками: особливості

Малюнок на стрижці, незалежно, чи йде мова про плавні лінії або чіткий геометричний візерунок, “тримається” не більше 10 днів. Після закінчення цього терміну, візит до професійного барбера обов’язковий. Майстер за допомогою тріммера або ножиць підкоригує малюнок, надаючи йому первісний вигляд.

Якщо цим правилом знехтувати, то дуже скоро креативна стрижка з малюнком перетвориться в стандартну стрижку. Візит до експерта або амбасадора барбершопа “Barber Q” допоможе уникнути такого розвитку подій.

Якщо говорити про догляд за модною стрижкою, то використання правильно підібраних косметичних засобів буде цілком достатньо. З питання вибору косметики для волосся також можна проконсультуватися у досвідченого експерта.

Відповіді на найпопулярніші питання

✔️ Де у Франківську можна підстригтися з малюнком?

Відвідування барбершопа “Barber Q” за адресою: вулиця Низова, 3 – буде правильною відповіддю на це питання. Майстри з багаторічним стажем проконсультують щодо вибору стрижки, індивідуально розроблять малюнок, з урахуванням особистих переваг клієнта, і професійно виконають роботу.

✔️ Як підібрати малюнок до стрижки?

Вибір малюнка – це спільна робота клієнта і барбера. Все залежить від стилю і способу життя чоловіка, його вподобань, структури і типу волосся. Візерунок наноситься за допомогою різноманітних технік, використовуючи ножиці, машинку і тример.

✔️ Які ціни на стрижку з малюнком?

Вартість стрижки з малюнком від 100 грн, детальніше за посиланням.