Добре виглядати хоче кожен, незалежно від того, чоловік це чи жінка. Сьогодні це абсолютно доступно, тому що асортимент перукарень та салонів краси дозволяє слідкувати за своєю зовнішністю без складнощів. Сучасна молодь, особливо хлопці, намагаються максимально йти в ногу з часом, тому достатньо часто роблять різні експерименти з волоссям.

Якою повинна бути стрижка чоловіча?

Те, що правильна зачіска може творити чудеса із зовнішністю кожного чоловіка, вже не новина. Однак багато з них залишають салон чи перукарню з враженням, що нова стрижка – це не те, що шукали. Подібна ситуація може виникнути по двум причинам:

  • поганий підбір перукаря;
  • неправильний вибір зачіски.

Зачіски для чоловіків такі ж розповсюджені, як і для жінок. Тим більше, що перші приділяють своїй зовнішності більше уваги. Сучасна зачіска чоловіча має різноманітні варіанти, які, в основному, залежать від фізіологічних особливостей. Саме цей нюанс може допомогти зробити вдалий імідж та надати образу брутальності.

Зачіски для хлопців з коротким волоссям

За допомогою в підборі стилю зачіски потрібно звернутися до спеціаліста, який в цьому добре розбирається. Форма обличчя – основа при виборі, тому що за допомогою вдалої зачіски можна підкреслити абсолютно кожну бажану рису чоловічого характеру. Коротка стрижка чоловіча користується популярністю практично у чоловіків всіх вікових категорій. Часто батьки разом з дітьми хочуть зробити аналогічні стрижки, і це доволі круто.

Ніколи не виходять з моди класичні чоловічі стрижки. Зовсім необов’язково стригтись по сучасному, так, як друг, бо йому дуже личить. В кожному випадку підбір здійснюється індивідуально. В брендових салонах можливо підібрати досить оригінальні чоловічі стрижки на коротке волосся. Підстригтись запропонують перукарі, використовуючи ножиці, машинки або комбінуючи інструменти для створення більш вдалого образу. Стрижки для чоловіків бувають досить різноманітними, тим більше, що для кожного окремо вони будуть виглядати по своєму унікально.

Що варто знати про чоловічі зачіски?

Зачіски чоловічі завжди залежать від того, яка форма обличчя. Підбираються індивідуально стрижки для хлопців із овальним, круглим, квадратним та іншими формами обличчя. Щоб не прогадати, не варто підстригатись самостійно. Це може бути дуже невдало. Не варто експериментувати, тому що зробити собі сучасний та стильний імідж в Івано-Франківську можна в барбершопі Barber Q.

Чоловічі стрижки досить різноманітні

Також важливу роль відіграє і саме волосся клієнта. Нерідко зробити бажану зачіску не виходить, тому що структура волосся цього просто не дозволяє. Іноді досить просто дати волю, і зачіска сформується практично самостійно, з легким коригуванням. Кожного року в тренді новий стиль і нові іміджі. Мода сьогодні диктує свої правила, тому опиратися цьому немає сенсу. Актуальними практично завжди були та залишаються такі стрижки чоловічі, як:

  • бокс та напівбокс;
  • кроп;
  • канадка;
  • британка та інші.

Досить популярно наразі комбінувати оригінальну зачіску із густою бородою. Це унікальне поєднання, яке личить більшості. Гарно доглянута борода з вдалою формою та крута зачіска зроблять з любого чоловіка брутального “мачо” з характером. А що ще потрібно сучасній сильній половині? Тільки увага та визнання. Допомогти з вибором стилю готовий тільки професіонал. Оскільки професія барбер з’явилась відносно недавно, слід доручити свій образ рукам справжнього умільця.

Сучасна чоловіча перукарня допоможе!

Барбершоп Barbber Q в ІФ допоможе кожному хлопцеві та чоловікові підібрати вдало стиль зачіски та форму бороди. Пропонуємо чоловічі стрижки машинкою, з використанням ножиць та в комбінації. Все залежить тільки від вибору форми стрижки, а також бажання клієнта. При моделюванні бороди застосовується також бритва з гострим лезом. Ми пропонуємо також додатково використання спеціальних косметичних засобів по догляду та фіксації в залежності від типу та структури волосся.

Тільки професіональний барбершоп може створити дійсно оригінальний образ і буквально кардинально змінити зовнішній вигляд. Саме спеціалізований підхід допомагає заробити хорошу репутацію, а це сьогодні досить актуально. Неважливо, чи це стрижки чоловічі, на кучеряве волосся, оригінальний стиль неформала, фахівець повинен зробити все на вищому рівні. У нас це можливо, оскільки з клієнтами працюють справжні митці свого діла.

Сьогодні існує перелік досить популярних запитань, які стосуються образу. Якою повинна бути чоловіча зачіска та де це можна вдало зробити?

Часті питання

✔️ Як підстригтися хлопцю?

Кожен чоловік, незалежно від віку, обирає сам собі свій життєвий стиль, від якого, в принципі, і залежить зачіска. Щоб не ризикувати та не виглядати смішно, потрібно звернутися до фахівця, який зуміє вдало запропонувати оптимальний варіант.

✔️ Як підстригтися самому?

Існує контингент чоловіків, які начебто хочуть зекономити, тому стрижуться самостійно чи за допомогою родичів. Barber Q рекомендує завжди звертатися до майстрів салону, оскільки тільки професіонал зуміє підібрати хорошу стрижку, а також виконати її спеціальними інструментами високої якості. Ціна подібного задоволення не така висока, щоб відмовляти собі в подібній насолоді.

✔️ Як гарно підстригтися?

Якщо ви віддаєте перевагу сучасним тенденціям моди, тоді 100% потрібно відвідати Barber Q. Професіонали порекомендують варіант кожному клієнту індивідуально, в результаті чого імідж буде вдалим. Універсальної стрижки для чоловіків просто не існує. Барбершоп підбере стиль, виходячи з форми обличчя та інших фізіологічних особливостей.

✔️ Де підстригтися у Франківську?

Перукарень та салонів краси в місті безліч, проте довірити себе хочеться виключно в руки спеціаліста. Бренд Barber Q – це унікальний вибір з комфортною атмосферою. Майстри працюють творчі, тому неодмінно запропонують хороший варіант. Подібного підходу до клієнта та переліку виконуваних послуг не пред’являє жодний аналогічний заклад, тому вибір очевидний.

✔️ Як добратися до барбершоп Barber Q?

Знайти заклад доволі просто. На сайті розміщено карту, завдяки якій кожен клієнт легко знайде дорогу. Також за допомогою телефонного дзвінка можна попередньо записатися та дізнатися, які координати салону.

Слідкувати за модою дуже просто, особливо, якщо в місті є такі професіонали, як барбершопери. Створити образ брутального чоловіка, класичного інтелігента чи спокусливого мачо – не проблема! Майстри нашого салону – справжні майстри своєї роботи, тому неодмінно запропонують щось оригінальне. Створювати образ з нами може кожен, потрібно тільки цього захотіти!