Подразнення після бриття – це чи не найвідоміша проблема усіх чоловіків. Вростання, небажана щетина або її хаотичний ріст, зуд, почервоніння та лущення шкіри – основні симптоми подразнення. Все це призводить до небажання мати гладку шкіру на обличчі або навіть часто стає проблемою косметичного характеру. Але насправді, уникнути подразнення після гоління можливо і ми знаємо як це зробити!

Причини виникнення подразнення

Причинами подразнення шкіри після гоління може бути що, часто це причини індивідуального характеру. Натомість, є 4 помилки, які допускають майже всі, що і призводить до подразнення:

  • Неякісний станок. Якість станка –  це половина справи. Більшість чоловіків надають перевагу Т-подібному станку з залізною ручкою. Таке лезо буде плавно зрізати волосся під своєю вагою. Немає зайвого натиску – немає проблем. 
  • Тупе лезо. Тупе лезо – це прямий шлях до подразнення шкіри. Під час такого гоління потрібно інтенсивніше тиснути на станок. З силою тиснення зрізається і частина шкірного покриву, що призводить до інфекцій та подразнення.
  • Неправильне гоління. Чоловіки часто роблять основну помилку та голяться проти росту волосся. На перший погляд все правильно і здається що ви збриваєте його під самісінький корінь, але ні. У цьому випадку при голінні “проти шерсті” пошкоджується верхній шар епідермісу, що робить його вразливим до інфекцій. Крім того, активність регенерації шкіри збільшується, що призведе до неправильного росту волосся. 
  • Недостатнє зволоження шкіри. Добре зволожена шкіра – це успіх гоління. Суха та чутлива шкіра завжди призводить до подразнення.

Як уникнути подразнення?

Буває і так, що ви дотримуєтесь правил гоління, але подразнення все ж є. Кілька порад, як уникнути і таких неприємностей:

  1. Звужуємо пори. Просто змочіть полотенце холодною водою та притуліть його на 10 хвилин після гоління. Пори звужуються, зменшуються ризик попадання інфекції. 
  2. Використовуємо скраби.  Для цього використовуйте медичні марки, які мають антибактеріальні властивості. У такому випадку вони не тільки відшилушують верхню частину шкіри, але й забезпечують стерильністю. Актуально при зуді.
  3. Не бійтеся використовувати додаткові косметичні засоби. При появі прищів, ідеально протирати обличчя маслом чайного дерева після гоління. Для уникнення дискомфорту після гоління і почервоніння підійде кокосове молочко. Крім цього, запаленню можуть завадити всі косметичні засоби, які мають у своєму складі морську сіль або екстракт алое. 

Добтримання цих правил є мінімальною гарантію уникнення подразнення після гоління, але найкращим результат буде тільки при правильній технології. Такої можна досягти дуже просто. Звертайся до професійного барбера у Barberq! Використання сучасних засобів та професійної техніки гоління назавжди заставить тебе забути про подразнення після гоління!